Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
 • The London Coffee Festival 2018 | Hard Beans X Comandante 20 Kwietnia 2018

  The London Coffee Festival 2018 | Hard Beans X Comandante

  The London Coffee Festival

  Festiwal kawy w Londynie cieszy się ogromną popularnością. Z roku na rok organizatorzy znajdują nowe pomieszczenia w Browarze Old Truman, co przekłada się na coraz to większą liczbę wystawców i gości.

  Poza dziesiątkami palarni, kawiarni, producentów sprzętów i akcesoriów, odbywają tam się także Mistrzostwa Barista Wielkiej Brytanii oraz najbardziej wyczerpujące i wymagające zawody – Coffee Masters, które wygrała Agnieszka Rojewska tegoroczna Mistrzyni Polski Barista i Mistrzyni Polski Latte Art. :)

  W tym roku pojawiliśmy się na festiwalu wspólnie z marką Comandante Grinder, czyli producentem najlepszych ręcznych młynków na świecie. Wspólna kolaboracja i połączenie sił sprawiły, że już ostatniego dnia brakowało zarówno kawy jak i młynków. Festiwal w Londynie to bardzo wyczerpujące, czterodniowe wydarzenie, z którym bez problemu poradzili sobie: Kasia, Joe i Marcel.

  Cieszy nas bardzo pozytywny odbiór zarówno naszych kaw jak i projektów, które tworzymy. Już niebawem ruszamy z wysyłką za granicę!