Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Młynek Comandante C40 MK3 Nitro Blade Wenge

  • 980,00
  • - +
Producent: Comandante
Dostępność: na zamówienie

Comandante C40 MKIII Nitro jest uważany przez wielu ludzi za najlepszy ręczny młynek na świecie.
Młynek ten wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, zapewnia on szeroki zakres mielenia oraz stabilną prace.
Żarna wykonane ze stali nierdzewnej wzmocnionej azotem są efektem udoskonaleń na podstawie badań poprzednich modeli młynka. Zapewniają one płynne, równe mielenie surowca przy bardzo niskim poziomie retencji poprzez swoje ostre krawędzie oraz świetną stabilizację. Żarna zbudowane są tak i pod względem fizyczny i chemicznym aby były neutralne i nie posiadały wpływu na smak kawy.
Młynek wyposażony jest w wygodne pokrętło znajdujące się pod żarnem dzięki któremu można zmienić stopnie mielenia.
Efekty przy uzyciu Comentante Nitro Blade bardzo różnią się od pozostałych młynków ręcznych – są nadzwyczaj zadowalające, zarówno gdy mielimy pod metody alternatywne jak i pod espresso.
Comendante ma również wyszukany niepowtarzalny design. Korpus młynka wykonany jest ze stali nierdzewnej na która naklejono cieńką warstwę okleiny z drewna. Wyprofilowana rączka zakończona jest drewnianym uchwytem co sprawia że jest bardzo wygodna w uzyciu. Młynek posiada również zbiornik na zmielone juz ziarno oraz dodatkowy pojemnik, obydwa wykonane są z grubego szkła mieszczącego 40 g kawy. Tworzywo sztuczne jest w pełni bezpieczne w kontakcie z żywnością a całość stanowi rewelacyjnie zbudowaną konstrukcję.
Materiały wysokiej jakości gwarantują solidność oraz komfort pracy.

Produkty, które mogą Cię interesować