Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Hario szklany Drip V60-02 - Czarny

  • 89,00
  • - +
Producent: Hario
Dostępność: Dostępny

Dripper Hario V-60 to idealny początek przygody z alternatywnymi metodami parzenia kawy. Jest to japoński gadżet który pozwala wydobyć z kawy to co w niej najlepsze w możliwie prosty ale i efektowny sposób. Ta metoda przelewowa pozwala na ogrom zabawy oraz eksperymentowania z kawą. Kawa ma bogaty smak oraz niesamowity aromat a technika jej przygotowania jest efektowna tak ze zaskoczy nawet najbardziej wymagających.
Hario V-60 umożliwia jednorazowe zaparzenie 300 – 500 ml kawy.
Wersja szklana z okrągłą podstawką i uchwytem z tworzywa sztucznego to bardzo stylowa konstrukcja która bardzo trzyma ciepło. Stożkowa budowa oraz wżłobienia wewnątrz dripera zapewniają rewelacyjny przepływ wody.
Do zrobienia pysznego aromatycznego naparu potrzeba świeżo zmielonej kawy wysokiej jakości, papierowego filtra, serwera lub ulubionego kubka oraz wagi. Filtr umieszcza się w dripperze który umieszcza się na kubku lub serwerze. Przygotowanie takiego naparu zajmuje jedynie 3 – 4 minuty.
Do plusów tej metody przelewowej zalicza się też łatwe czyszczenie dripera pod bieżącą wodą lub w zmywarce, wystarczy tylko usunąć filtr!
Hario w tłumaczeniu „Król szkła” to jeden z lepszych wynalazków firmy Hario która została założona w 1921 rok. Od tego czasu firma tworzy produkty ze szkła, ceramiki i metalu najwyższej jakości równocześnie dbając o środowisko. Produkcja odbywa się w Japoni.

Produkty, które mogą Cię interesować