Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Acaia Pearl - Waga - Biała

  • 679,00
  • - +
Producent: Acaia
Dostępność: Dostępny

Nowoczesna elektroniczna waga Acaia Pearl jest idealnym rozwiązaniem do przelewowych metod parzenia kawy zarówno w domu jak i w kawiarni. Posiada ona funkcję jednoczesnego ważenia oraz odmierzania czasu, jest niezwykle niezawodna oraz pięknie zaprojektowana.
Jej design już na pierwszy rzut oka się wyróżnia minimalizmem a użyte wysokiej jakości materiały wykonane są z należytą dbałością o każdy szczegół. Obudowa jest wykonana z gładkiego wysokiej jakości tworzywa odpornego na wysokie temperatury. Wymiary 160mm x 160mm x 32mm pozwalają zmieścić na wadze bez problemu większość urządzeń do alternatywnego parzenia kawy.
Wyświetlacz LCD pokazuje czas oraz wagę a odczyt jest bardzo szybki (20ms) i precyzyjny do 0.1 grama, zakres pomiaru zaś do 2000 gramów pozwala na zastosowanie nie tylko przy robieniu kawy. Obsługa wagi jest bardzo prosta i wygodna przy pomocy przycisków dotykowych.
Wagę można ładować bezpośrednio przez port USB co zapewnia 30 godzin działania bez ciągłej wymiany baterii jak przy innych wagach tego typu. Acaia posiada również aplikację na telefon połączoną z wagą przez Bluetooth która podnosi jej funkcjonalność.
W skład zestawu wchodzą:
-Waga Acaia Pearl
-kabel micro-USB
Acaia Aerial nakładka odporna na wysokie temperatury

Produkty, które mogą Cię interesować